Виставка на допомогу у вивченні дисципліни «Аналогова та цифрова схемотехніка»


Як багато ми знаємо і як мало розуміємо.

Альберт Ейнштейн



1Сучасний рівень електронної техніки в значній мірі визначається розвитком технологій цифрової схемотехніки. На сьогоднішній день промисловість випускає велику кількість електронних функціональних вузлів, необхідних для створення пристроїв автоматики, вимірювальної й обчислювальної техніки, перетворювачів інформації та ін.

 

Типові електронні вузли дозволяють зібрати потрібний електронний блок без детального розрахунку його окремих складових частин. Це дало поштовх у розвитку комп’ютерної техніки, телекомунікацій, мікропроцесорної техніки для управління складними технологічними процесами, побутової електроніки, пристроїв енергетичної електроніки.

Електронні прилади сьогодні застосовують в радіозв’язку, телебаченні, при записі та відтворенні звуку, в радіолокації, радіонавігації, радіотелеуправлінні та інших сферах радіоелектроніки. Крім того електроніка використовується в усіх галузях сучасної науки, техніки, промисловості.

Для проєктування навіть нескладних електронних пристроїв необхідне розуміння процесів, що відбуваються як в окремих його частинах, так і в пристрої в цілому.

1Щоб вивчати сучасну електроніку, потрібно, перш за все, знати фізичні основи роботи даних приладів, їх характеристики, параметри та найважливіші властивості, що визначають можливість їх застосування в електронній апаратурі.

Для досконалого вивчення майбутніми спеціалістами основ аналогової і цифрової техніки працівниками бібліотеки підготовлено віртуальну виставку-презентацію «Аналогова та цифрова схемотехніка», на якій представлені документи із фондів НТБ за даною тематикою.

Звертаємо вашу увагу, що з е-каталогу, відмітивши в пошуку документа «Електронна версія», зареєстровані користувачі можуть отримати доступ до повнотекстових документів виставки.

 

Запрошуємо до перегляду!



Розміщено 21.04.2025
Вверх