Безоплатний доступ до електронних ресурсів для українців
Вивчення мов
BUSUU – додаток для вивчення мов. Пропонує 90 днів преміум доступу як для людей, які перебувають в Україні, так і для вимушених переселенців в інших країнах. Компанія наголошує, що може продовжити термін преміуму на будь-який термін. Також попереджають, що можуть видалити будь-якого користувача, якщо він не відповідає критеріям доступу.
Duolingo – безплатний доступ до преміум-версії для українців. Тут також працюють над тим, щоб зробити безплатним DuolingoEnglishTest та передають на допомогу Україні весь дохід за рекламу, отриманий від людей, які вивчають українську в додатку. Сервіс розроблений так, що за мірою проходження уроків користувачі допомагають перекладати вебсайти, статті та інші документи.
Drops – безкоштовна річна преміумпідписка на онлайн-курси вимушеним переселенцям з України.У сервісі також працюють над тим, щоб додати українську мову до мобільного додатку. У заявці на підписку потрібно вказати свої дані, мову, яку хочете вивчати, а також відповісти на запитання, що таке паляниця.
Preply – онлайнова освітня платфотма, що об'єднує репетиторів та викладачів зі студентами віртуально за допомогою онлайн-зв'язку. Скасували комісію для українців. Сервіс також допомагає переміщеним українцям вивчити іноземні мови, організовуючи відеодзвінки з викладачами-волонтерами.
Kiron – онлайн-платформа навчання для біженців з усього світу.
LingQ – онлайн-ресурс для вивчення іноземних мов. Не лише пофарбували логотип у кольори українського прапора, а й зробили для українців безплатний доступ до всіх функцій сервісу. Щоб його отримати, слід звернутися до служби підтримки. Також сервіс зробив вивчення української мови безплатним для всіх.
Mondly – відкрила преміум-доступ для українців, які виїхали до європейських країн. Ініціатива має допомогти біженцям адаптуватися на новому місці. Щоб отримати безплатний доступ, потрібно вказати українську мову як рідну під час реєстрації.
UTalk – пропонує людям з України безплатний доступ до додатка для вивчення мов.
LingApp – робить додаток безплатним для українців на шість місяців. У додатку доступні 60 мов, у тому числі ті, що найбільше потрібні переміщеним особам – польська, словацька, угорська тощо.
Онлайн-ресурси для вивчення української мови – безкоштовні ресурси для всіх, хто хоче опанувати та підвищити рівень володіння українською мовою.
Онлайн-курси
Campster – безкоштовна інтерактивна платформадля опанування нових професії онлайн – програмування, маркетинг, тайм-менеджмент, копірайтинг, вивчення мов.
CasesMedia – онлайн-лекції та майстер-класи від української фахової спільноти: про дизайн, інтерфейси, саморозвиток, фріланс.
Coursera – зробила свою програму для вищих навчальних закладів безплатною для українських студентів і вишів. Інші користувачі з України також можуть безплатно проходити більшість курсів.
CreativePractice – українська освітня площадка відкрила безкоштовний доступ до всіх своїх курсів графічного та веб-дизайну до 1 травня 2022 року: «Основи дизайну»,«Графічний дизайн», «Композиція», «Основи веб-дизайну», «UX/UI. Проектування та дизайн інтерфейсів», «Робота з Photoshop», «Робота з Figma», «Робота з AfterEffects», «Робота з Illustrator».Вам потрібно тільки зареєструвати особистий профіль та натиснути «Записатися» на сторінці бажаного курсу.
Книги
Yakoboo – безкоштовний доступ до читання та прослуховування книг у додатку.
PocketBook – один з найбільших світових виробників електронних рідерів на базі технології E Ink зі штаб-квартирою в Лугано, Швейцарія, дає можливість завантажити книги на суму 200 гривень – безкоштовно.
Librarius – перша в Україні система з захищеним форматом файлу електронної книжки та аудіокнижки, коли людина може читати і слухати як онлайн, так і без підключення до інтернету.