Сайти, за допомогою яких можна самостійно перевірити свою роботу на плагіат


 Plagiarisma – Програма перевірки тексту на запозичення. Дуже важливою перевагою є те, що ресурс підтримує понад 190 мов. Сервіс безкоштовний.


 Unicheck (за договором з установою)  – Онлайн-сервіс перевірки тексту на присутність запозичень з відкритих джерел та мережі Інтернет. Сервіс перевіряє doc, docx, rtf, txt, odt, html, zip, rar, .xls, pdf формати. Програма має широке коло інструментів та зрозумілий інтерфейс.


– Edu-Birde  Безкоштовна онлайн-платформа для перевірки текстів на плагіат. Для перевірки тексту потрібно його скопіювати та вставити у відповідне вікно, натиснути кнопку «перевірити» та зачекати на звіт. Можна також завантажити повністю весь документ.


StrikePlagiarism.com (за договором з установою) – антиплагіатна інтернет-система, яка автоматично перевіряє оригінальність тексту. У системи простий і зручний для користування інтерфейс. Документи можна завантажувати в систему в багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF), відсутні обмеження на обсяг документу. Текст порівнюється з ресурсами інтернету та базою даних системи.


Plag.com.ua – це перевірка на плагіат, де користувачі можуть отримати показники плагіату безкоштовно й за лічені секунди. Навіть для роботи на 100 сторінок.

 

– PlagTracker – це онлайн-сервіс виявлення плагіату, який перевіряє наявність схожого текстового контенту в інших джерелах в Інтернеті. Запущений у 2011 році компанією Devellar

 

– PlagScan – це програмне забезпечення для виявлення плагіату, яке використовується переважно науковими закладами. PlagScan порівнює поданий вміст з онлайн документами, журналами та внутрішніми архівами. Програмне забезпечення було запущено в 2009 році. Програмне забезпечення визнає плагіат, як тільки принаймні три слова поспіль відповідають іншому джерелу.

 

– Plagiarism Detector – це програма для Microsoft Windows 10 (XP, Vista, 7,8 тощо) для порівняння документів з базами даних популярних пошукових систем задля віднайдення можливих джерел і порівняння з такими джерелами на наявність текстових «запозичень». Програма розроблена з метою використання найбільшої доступної бази документів в світі – бази пошукових систем.

 

– Duplichecker– це програмне забезпечення для перевірки плагіату, розроблене для вичитки, редагування онлайн-контенту та перевірки на плагіат для студентів і науковців. Незалежно від того, скопійовано цей вміст з освітніми цілями чи вміст вебсайту, цей сайт надає хорошу точність результатів із статистичним звітом за допомогою їхніх інструментів.

  

 Smodin– єдиний багатомовний засіб перевірки плагіату. Підтримує понад 50 мов. Працює, перевіряючи весь Інтернет на наявність ключових слів і фраз у тексті, корисних для визначення можливих джерел текстового вмісту. Smodin корисний для виявлення плагіату, а також пошуку можливих джерел. Цей засіб перевірки плагіату налаштовано на пошук потрібною мовою, надаючи вам розширену функціональність пошуку та забезпечуючи глибше сканування потрібною мовою. 

 

– Quetext - може виявити плагіат, навіть якщо деякі слова змінено. Однак алгоритм виявляє багато помилкових спрацьовувань. Розташована в Канзасі, її місією є популяризація етичної практики письма за допомогою оригінальності та правильного цитування.

 

– Copyscape - надає безкоштовну перевірку плагіату для пошуку копій вебсторінок в Інтернеті, а також безкоштовні банери з попередженням про плагіат для вебсайту, щоб попередити потенційних плагіаторів від крадіжки вашого вмісту, безкоштовний інструмент для порівняння двох вебсторінок або статей та вичерпний посібник із боротьби з плагіатом.

Вверх