Електронні бібліотеки

 

1    Електронна бібліотека Diasporiana – українська діаспорна електронна бібліотека, заснована в 2011 році, який  працює на волонтерських засадах. Проєкт спрямований на зміцнення культурних зв’язків, забезпечення можливості вільного доступу користувачів до надбань української еміграції та створення електронних копій друкованих документів, що зберігаються у фондах бібліотек та інших закладів культури, а часом і в приватних колекціях.
2    Бібліотека української літератури. Ukrlib – це: найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури
3

   Поетика. Бібліотека української поезії – це найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою. 

 4

   Бібліотека давньої української літератури – «Ізборник» — Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю.

 5

   Бібліотека кошового писаря. Тут Ви можете знайти поезії Т. Шевченка, Л. Українки, М. Рильського та багатьох інших поетів.

 6

   Бібліотека української та зарубіжної літератури – величезна колекція класичної української та світової літератури.

 7

   Українська електронна бібліотека – містить твори різних за жанром і часом українських письменників-класиків і сучасних авторів. У нас ви зможете як завантажити книги у найбільш популярних форматах, так і читати онлайн безпосередньо в нашій бібліотеці.

 8

   Loyal Books – колекція безкоштовних аудіокниг та електронних книг іноземними мовами.

 9

   Психологічна бібліотека – Психологічна бібліотека Київського Фонду сприяння розвитку психічної культури.

 

9 

   Бібліотека економіста

 10

   Електронна україномовна бібліотека „Біблос” – WEB-орієнтована електронна онлайн бібліотека загального доступу з україномовним спрямуванням.

 11

   Туристична бібліотека – присвячена проблемам розвитку туризму в світі та в Україні. Сайт створений з метою накопичення та обміну інформацією про туризм, туристичний бізнес, відпочинок, подорожі та рекреацію, а також обговорення проблем туристичної освіти.

 12

   Central and Eastern European Online Library (CEEOL) – online бібліотека провідних наукових ресурсів з гуманітарних та соціальних наук Центральної та Східної Європи.

 13

   CiteSeer x – це цифрова бібліотека та пошукова система наукової літератури, що представляє літературу з комп’ютерних та інформаційних наук.

 14

   GoogleBooks – за допомогою служби Google Книги можна читати, завантажувати та перекладати книги й журнали, а також переглядати їх бібліографічні дані. Деякі книги надають видавці, а інші книги скануються в рамках проекту "Бібліотека".

 14

   The Free Library – ресурс безкоштовних повнотекстових версій класичних літературних творів сотень відомих авторів.

 15

   Електронна бібліотека Культура України – містить електронні аналоги друкованих видань та творів образотворчого мистецтва, які відповідають темі «Культура України».

 16

   Електронна бібліотека Інституту модернізації змісту освіти – містить освітній контент навчального та науково-інформаційного характеру – електронні версії підручників для 1-11 класів, посібники, методичні матеріали у форматі pdf.

17 

   Електронна бібліотека Міжнародного валютного фонду IMF eLibrary  – доступ до періодичних видань, книг, робочих документів і досліджень, а також даних і статистичних інструментів МВФ.

 17

   Електронна бібліотека Національної академії педагогічних наук України (НАПН України)

 18

   Підручники онлайн

 19

   Історія України UAHistory

 20

   Юридична бібліотека України

 21

   Онлайн бібліотека Права Людини

 22

   Всесвітня цифрова бібліотека World digital library – проект Бібліотеки Конгресу США за підтримки ЮНЕСКО та внесків бібліотек, архівів, музеїв, навчальних закладів і міжнародних організацій з усього світу. WDL прагне зберегти та поділитися деякими з найважливіших культурних об’єктів світу, розширивши доступ до культурних скарбів та важливих історичних документів.

 23

   Словники України – програма зі створення серії українськомовних словників нового покоління започатковано Українським мовно-інформаційним фондом.

Вверх